מהפכה שקטה – משכנתא שפויה

"אומנה" בשיתוף עם "הכוורת" מובילות מהפכה שקטה בתחום המשכנתאות! בעזרת מודל מתמטי שפותח במשך כ 4-שנים מתקבלים תמהילי תשלומים המובילים לחסכונות עצומים. שקיפות, מקצוענות ואמינות הם המפתח ליצירת מהפך פיננסי בהוצאה הגדולה ביותר בחיי המשפחה – המשכנתא.
הרשמה להוזלת המשכנתא

אתם יודעים כמה באמת עולה לכם הלוואת המשכנתא? לא, כי לא רוצים שתדעו!

 מסקר שנערך בנושא הסתבר ש 98% לא יודעים! הבנקים אומרים לנו שלא ידוע מה יהיה, אנחנו מסתכלים רק על ההחזר החודשי, שמענו שהחזר של פי 2 זה נורמאלי "כולם עוברים את זה" והתוצאה:  משלמים סכומי עתק כל חודש כדי לגלות אחרי 10 שנים שחייבים יותר ממה שנלקח. ההטיה המקובלת - מתרגמים מיליון ₪ להחזר חודשי של "אלפים - להרבה זמן",

איך זה קורה? המו"מ על רכישת הבית הסתיים בחוזה והאירוע הכלכלי הגדול בחיינו תופס אותנו בלתי מוכנים בעליל והוא מתרחש תחת לחץ אדיר, כי לפתע נדרשים סכומים ענקיים שמרביתנו מעולם לא התעסקנו איתם. מה שמהווה בשבילנו סכנה בלתי מודעת, הינו הזדמנות גדולה עבור בנק המשכנתאות והיועצים סביבנו האורבים לנו שופעי בטחון ואופטימיות...מבחינתם יש לכך סיבה טובה הפסדי הענק שלנו הם הרווחים שלהם!

ממחקר שערכה חברת אומנה שכלל ניתוח נתוני אמת של מאות משכנתאות שטופלו בפועל– (ממוחזרות -78% וחדשות 22%) הסתבר שצמצום העלויות הממוצע עומד על 64%! וקיצור תקופת התשלומים עומדת בממוצע על 8 שנים ו – 3 חודשים!...( המשמעות היא לעבור מ-25 שנה תשלומים לכ-17 שנה! עם עלות חודשית דומה).

ככל שסכום היתרה גבוה יותר ומשך ההחזר ארוך יותר, הייעול הצפוי במשכנתא גדול יותר. ובניגוד למה שהבנק מנסה להפחיד – ככל שהקנס על פירעון מוקדם גבוה יותר – כך ירקיע גם הרווח מהחיסכון... 

בזמן שהמשתכנים יושבים חשופים ונטולי מידע והגנה- הבנקאי שיושב מולם רואה במסך שלו מה התמהיל הכי רווחי לבנק. מה שנראה לפעמים כניסיון לעזור למשתכנים בהורדת התשלום החודשי (שזה הדבר היחידי שאותו מבין הצרכן הממוצע ואליו "מכוונים את הבנתו") מסתבר כ"מלכודת שפיצר"- הנוסחה שבה משתמשים הבנקים לחישוב התשלומים החודשיים... "בוא נעשה הלוואה צמודה ל-35 שנה כדי להוריד בעלות החודשית" אומר הבנקאי "בחביבות"... וראה זה פלא...ההצמדה למדד בתוספת הריבית יוצרים גרף מעריכי (אקספוננציאלי) שגורם לכך  שלאחר כ-18 שנה הוא מתחיל לטפס דרמטית וב-35 שנה הוא עלול לשלש את העלות...(לקחנו 1 מיליון וסך התשלומים כולל הקרן ל-35 שנה מגיע ל-3 מליון...)  

והמשתכנים...אחרי 15-10 שנה מגלים להפתעתם שהתשלום שנותר להם על המשכנתא יותר גבוהה מההלוואה שלקחו לאחר שכל חודש באותן שנים שילמו 4,000-5,000 ₪...                              

איך זה קורה שכמעט כולם נלכדים?                                                                                       

המו"מ על רכישת הבית הסתיים בחוזה והאירוע הכלכלי הגדול בחיינו תופס אותנו בלתי מוכנים בעליל והוא מתרחש תחת לחץ אדיר, כי לפתע נדרשים סכומים ענקיים שמרביתנו מעולם לא התעסקנו איתם. מה שמהווה בשבילנו סכנה בלתי מודעת, הינו הזדמנות גדולה עבור בנק המשכנתאות והיועצים סביבנו האורבים

למי השירות טוב?      

לכל אלה שיתרת המשכנתא הקיימת שלהם היא מעל ₪100,000 ומשך זמן ההחזר שנותר הינו מעל 8 שנים וכמובן לאלה המתכוונים לקחת משכנתא חדשה.

לאחר מילוי דף המידע ניתן יהיה לקבוע פגישה אישית ולקבל ביצוע אפיון מקצועי והצגת תוצאות אפשריות ולדעת כמה אתם עתידיים לחסוך וזאת ללא התחייבות וללא עלות. לאחר שתבוצע הזמנת השירות מאוֹמְנָה ויתבצע הליך קבלת אישור של בנק משכנתאות כולל קבלת ההצעה המחייבת המתאימה ביותר וחתימה עליה לצורך המשכנתא הרעננה יושלם התהליך.

גש לטופס בקשה להוזלת המשכנתא

 

                                           בברכה,  יוסי סולניק, מנכ"ל אומנה

                                                        אריה בן דוד יו"ר הכוורת