יישור שיניים אינויזליין מחיר

רבים שואלים על יישור שיניים אינויזליין מחיר, שיטת יישור השיניים שהפכה לאחת הפופולריות בישראל ובעולם כולו. אך לפני שנדבר על מחירים, חשוב להסביר מהן קשתיות אינויזליין ומה צריך לדעת על הטיפול.

כמה עולה מבנה וכתר

מה זה קשתיות אינויזליין

קשתיות אינויזליין, המכונות גם קשתיות שקופות ופלטה שקופה, מחליפות את גשר השיניים המוכר, בפלטות שקופות אותן מלבישים על השיניים. במקום ברזלים, יש כאן פלטה שקופה המפעילה לחץ על השיניים.
הקשתיות עשויות חומר המכונה אינויזליין . זהו חומר שקוף שכמעט ולא רואים אותו. זאת בניגוד לשיטות האחרות אשר לא ניתן שלא לשים לב לברזלים בה. ולצד היתרון של השיטה כשיטת יישור שיניים נסתר, מבחינת היעילות היא מביאה את אותם התוצאות ועם תוספת של נוחות.

בשביל לבצע את יישור השיניים בשיטה זו, על הרופא לקחת מידות ולהעביר אותן למעבדה המייצרת את הקשתיות. כיום משתמשים בהדמיה דיגיטלית המאפשרת לעשות זאת במהירות וביעילות. בעצם בוחנים את המצב הנתון אל מול המצב הרצוי, ומייצרים את הקשתיות בהתאם. זוהי סדרה של קשתיות המיועדות להחלפה עצמית בהתאם להתקדמות הטיפול. כל אדם מקבל קשתיות שיוצרו בהתאמה אישית למבנה השיניים שלו, והבעיות שמהן הוא סובל.

בעבר, כלומר בשיטות המסורתיות העושות שימוש בגשר עם ברזלים, המטופל נדרש להגיע אל רופא השיניים (אורתודנט) ולבצע מתיחה של הברזלים על בסיס שבועי. ובמקרים רבים גם התרחשו תקלות כמו נפילת סמכים, אשר חייבו אותו לבקר מייד אצל הרופא. כיום הטיפול הרבה יותר קל. אמנם נדרשת ביקורת ומעקב של רופא השיניים, אך אין צורך לעשות זאת כל שבוע. ניתן לעשות זאת פעם בחודש, ואפילו פחות.

אין סיבה לחשוש, ההחלפה היא פשוטה למדי. רופא השיניים יעניק לכם את הקשתיות ויסביר לכם הכל.

היתרונות של השיטה

לפני שמדברים על יישור שיניים אינויזליין מחיר, נגיד שהשיטה עולה מעט יותר מטיפולי יישור שיניים אחרים. אך כאשר לוקחים בחשבון את היתרונות של השיטה, מובן מדוע אנשים רבים בוחרים לשלם יותר.

יתרון חשוב של שיטה זו הוא הנוחות בחניכיים. ברזלים יוצרים פציעות בחניכיים וזה לא נעים. נכון, ישנה שעווה מיוחדת שנועדה למנוע, אבל זה רק מדגיש את אי הנוחות של השיטה.
כמו כן, גם כאשר מיישרים שיניים, חשוב להמשיך לשמור על ניקיון השיניים. והאמת שגשר מקשה מאוד לצחצח את השיניים. אך בעזרת קשתיות שקופות אין שום בעיה, ניתן להוריד אותן ולהחזיר למקום בגמר צחצוח השיניים. אך חשוב להדגיש שיש להשתמש בהן בכל זמן נתון, הסרת הקשתיות היא לזמן קצר בלבד (בעת אכילה או צחצוח).

יישור שיניים אינויזליין מחיר

יישור שיניים אינויזליין מחיר

אחרי שהבנו כי השיטה הזו יעילה ונוחה מאוד, נשאר רק לדבר על המחיר. אך לפני שנדבר על יישור שיניים אינויזליין מחיר יש לציין כי כל מטופל סובל מבעיות אחרות, ויתכן כי ישנן בעיות שבהן יש לטפל בטרם מיישרים את השיניים. כך ששום דבר שנגיד לגבי הטיפול ולגבי המחירים הוא אינו תחליף לייעוץ אישי.

הצעד הנכון הוא לפנות אל רופא השיניים, שם תעברו בדיקה לצורך אבחון. כך יהיה ניתן לקבוע תכנית טיפול ולדבר על עלויות.

נקודה נוספת שיש לציין לגבי מחירים היא שישנם מקרים בהם נדרש טיפול רק בצד אחד של הלסת, עליון או תחתון. דבר שיכול לסייע לחסוך בעלויות.
ועכשיו לגבי המחירים, באופן כללי אנו יכולים לדבר על טווח מחירים של כ 11,500-16,000 ש“ח.

רוצים לדעת עוד על יישור שיניים, או כמה עולה מבנה וכתר? פנו למרפאת אמריקן סמייל. כאן תוכלו לקבל ייעוץ ומענה לכל השאלות. אנו נבחן את הצרכים הפרטניים וניתן לכם הצעת מחיר אישית.

קידום אורגני לעורכי דין